Rüyada ölünün ayakkabı istemesi

Rüyada ölünün ayakkabı istemesi dünya ve ahiretinin güzel olmasına, borçlarının ve hastalıklarının çoğalacağına, başına üzüntüye neden olacak olaylar geleceğine, başkasının malına ve parasına göz dikerek menfaat elde edeceğine, içinden çıkılamaz hallere düşeceğine, çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, aile kurma yolunda bazı girişimlerde bulunulacak ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, girdiği her işte etrafındaki kişilere de kazanç sağlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölünün ayakkabı istemesi gördüyseniz:

  • Belirsizlikler bazı adımlar atmanızı zorlaştırabilir.

Rüyada ölünün ayakkabı çıkarması çocuklarının hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, afiyete ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir ölünün ayakkabı vermesi sorunlarının ve sıkıntılarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, çok büyük atılımlar yapacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine tabir olunur.

Rüyada ölünün ayakkabı giydirmesi günaha gireceğine ve kötü işler yapacağına, rüya sahibinin, diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölünün ayakkabı istemesi yaşamın kolaylaşacağına, edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölünün eski ayakkabı giymesi söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına ve bu yüzden çok iyi gidebilecek bir işi zarara sürükleyeceğine, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölünün beyaz ayakkabı vermesi işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine, iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına rivayet eder.

Rüyada ölünün diriye ayakkabı vermesi seçkin bir eleman haline geleceğine, hatalı davranışları yüzünden ikaz edileceğine işarettir.

Rüyada ölünün yırtık ayakkabı giymesi üzüntüsünü ve acısını kalbine gömeceğine, ölen kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına, uzun zaman boyunca bu durumla uğraştıktan sonra çok zor bir işe gireceğine, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Ruyada babamin ayakkabisinin eski oldugunu ayagina ayakkabi alamadigini ve benim ona ayakkabi almak istedigimi beraber gidip babama ayakkabi almak istedigimi soyledim Ama babam vefat etti yok zaten