Rüyada ölünün kendi etini yemesi

Rüyada ölünün kendi etini yemesi sorunlarının biteceğine ve sıkıntılarının bu sayede sona ereceğine, gelecekle ilgili korkularının, kaygılarının, karamsarlığının, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, elinden gelenleri ortaya koyarak zorluk çekmeden sorunlardan kurtulacağına, yaşadığı yerden uzak kalacağına, aynı değişikliğin iş yaşamı dışındaki hayatında da olacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, zorlukların, sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacağına rivayet eder.

Rüyada ölünün kendi etini yemesi gördüyseniz:

  • O nedenle sevdiğiniz kişileri aramanızda fayda var.

Rüyada ölünün kendi etini yemesi kendini ve günahsızlığını ispat edemeyecek noktalara geleceğine, sorunların teker teker çözüme kavuşturulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölünün etini koparmak varsa tüm borçlarını ödeyeceğine, evli ise çocuk sahibi olacağına, bekar ise isteklerinin gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendi etini görmek büyük üzüntü verecek bir haber alınacağına ancak daha sonra aile büyüklerinden birinin ya da anne babanın vereceği destek sayesinde her şeyin düzeleceğine, kendisi için kötü düşünen kişilerin bu düşüncelerinden vazgeçeceklerine ve rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına inanılır.

Rüyada kendi etini pişirmek hastalandıktan sonra aklının başına geleceğine, çok uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada insanın kendi etini yemesi hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına, kazancının artacağına ve sorunlarının çözüleceğine inanılır.

Rüyada kendi etini kesmek ne anlama gelir çok kazançlı bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atılacağına ve eş, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, zor ve sıkıntılı günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölünün etini pişirmek bunun da onun için büyük bir rahatlık ve kolaylık olacağına, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kendi etini ısırmak gün günden daha da kötüye gideceğine, kendisini ailesine vereceğine bu sayede huzur bulacağına tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.