Rüyada ölünün reçel vermesi

Rüyada ölünün reçel vermesi en yüksek makamlara oturacağına, meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine, dilediği gibi harcama yapacağına, hayal edilenlere ulaşılamayacağına, kendine olan inancı sayesinde de hiçbir zaman karamsarlığa, umutsuzluğa ve geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine, sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine, kazancın katbekat arttırılacağına, yapılacak karalama çalışmalarının herhangi bir zarar veremeyeceğine, yaşanan sıkıntıların herhangi bir sorun yaratmayacağına delalet eder.

Rüyada ölünün reçel vermesi gördüyseniz:

  • Boşuna endişelenmeyin.

Rüyada ölünün reçel vermesi kişinin mesleki başarısını artırmak için var olan yeteneklerini ortaya koyabileceği fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve tüm engellerin aşılacağına, hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına, verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölünün reçel yemesi insanlar arasında çok saygın bir kişi olacağına, iş dünyasına yeni atılmış bir kişiye akıl hocalığı ve yol göstericilik yapılacağına delalet eder.

Rüyada ölünün reçel istemesi art niyetli kimselere rastlayacağına, kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada reçel bal görmek arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına yorulur.

Rüyada reçel görmek ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, yakın zaman içinde büyük maddi kazanç elde edileceğine delalet eder.

Rüyada reçel taşırmak sürekli dua alarak yaşayacağına, işlerinde en yakın olduğu kişiden zarar göreceğine inanılır.

Rüyada reçel dökmek eş, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine ve büyük işler başarılacağına, mallarının ve parasının çoğalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada reçel yapma daha sonra utanıp yüzünün kızaracağına, ferahlayacağına, eşsiz fırsatlar elde edeceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nazlı

Rüyamda babamı gördüm babam bana reçel yediriyordu kendi eliyle Rahmetlik babam anlamı ne