Rüyada öpücük

Rüyada öpücük iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine, korkularının sona ereceğine ve mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin de karşısına çıkacağına, yapılan işte çok sıkıntılı olayların yaşanacağına, hep aradığı rahatlığa ve kolaylığa kavuşacağına, hayatının kolay ve güzel geçeceğine, işlerinin hemen hallolacağına, kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine, onun için çok kıymetli olacak ve belki de hayati önem taşıyacak bir konuda kolay kolay kimsenin yapmayacağı bir şey yapacağına, mutluluğun günden güne daha da artacağına inanılır.

Rüyada öpücük gördüyseniz:

  • Sizi çekemeyen birisinin aleyhinizde önemli faaliyetlere girişmesi olasıdır.

Rüyada öpücük ilahiyat alanında çalışmalar yaparak insanların aydınlanmalarına yardımcı olunacağına, kötü bir kişinin oyununa gelineceğine, zarar getirecek bir işe girileceğine ve bu işte büyük bir sorun yaşanacağına delalettir.

Rüyada dudaktan öpücük maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine, onlara çok bağlı olacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevgiliye öpücük atmak borçlarının azalacağına, kısa sürede başarısının artacağına, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine, çok büyük bir tartışmanın ortasında kalacağına işarettir.

Rüyada birinin öpücük göndermesi kötü günlerinden kurtulacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğine öpücük atmak zor ve kötü günler geçireceğine, rahat geçinerek yaşayacağına inanılır.

Rüyada birine öpücük atmak çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada kızın öpücük atması tersliklerin yoluna gireceğine, özellikle dini inancını daha da düzgün şekilde hayata geçireceğine delalettir.

Rüyada bir erkeğin sana öpücük atması sorunların yakın zaman içinde biteceğine, iş hayatında rahat bir nefes alınacağına, kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments