Rüyada pantolonun patlaması

Rüyada pantolonun patlaması şartlarının iyi olmamasından ötürü emekli olsa bile çalışmaya devam edeceğine, hayırlı bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına, uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına, atılacak adımlar ve kazanılacak paralar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir duruma döneceğine, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine, dertlerine derman bulacağına, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına alamet etmektedir.

Rüyada pantolonun patlaması gördüyseniz:

  • Emlakla ilgili veya evinizi ilgilendiren diğer konulara daha fazla vakit ayırmalısınız.

Rüyada pantolonun patlaması doğru arkadaşlıklar, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına, aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine yorulur.

Rüyada pantolonun yırtılması resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına, yeni kapılar açılacağına ve uzun sürecek bir birlikteliğe girileceğine alamet eder.

Rüyada pantolonun sökülmesi hem kendisini yenilemeye çalışacağına hem de çok daha sosyal bir kişi olup iş hayatı ve aile hayatı içinde hergün biraz daha fazla hissettiği baskılardan ve sıkıntılardan biraz olsun kurtulmaya çalışacağına, kişinin karşısına pozitif etkiler yaratacak fırsatlar çıkacağına alamet eder.

Rüyada pantolonun kan olması işlerinin bazı kişiler tarafından baltalancağına, geleceğini derinden etkileyecek yanlış adımlar atacağına delalettir.

Rüyada pantolonun genişlemesi manevi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşeceğine, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına, dünya mallarına karşı hırslanacağına bu yüzden de inancından ödün vererek yanlışlara düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada pantolonun düşmesi girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına, ilerledikçe ilerleyeceğine yorulur.

Rüyada pantolonun kısa gelmesi ağız tadı ile yaşamanın formülünü bulacağına, kazancının günden güne arttıracağına, girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine delalettir.

Rüyada pantolonun beli bol gelmesi ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde çok büyük miktarda kazanç elde edeceğine, aileden ayrı kalınacağına rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.