Rüyada para üstü beklemek

Rüyada para üstü beklemek kendisine miras yolu ile kalacak bir arsa veya tarlanın satışından sonra yüksek meblağlar kazanacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, sorunlardan dolayı tırnaklarını yemeye başlayacağına, toparlanacağına, kendine geleceğine, işlerinin kötüye gitmeye başlayacağına, yokluğun ve geçim sıkıntısının baş göstereceğine, yetenekler ve beceriler sayesinde haklı bir zenginliğe kavuşulacağına, gönül işlerinin hareketleneceğine, maddi olarak çok zarar edileceğine ve kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına, azimle ve sabırla çalışarak işlerini çok iyi bir düzeye taşıyacağına yorulmaktadır.

Rüyada para üstü beklemek gördüyseniz:

  • Bazı ziyaretler ya da ziyaretçiler planlarınızı uygulamanıza yardım edecek teklifler getirebilir.

Rüyada para üstü alamamak kendisini yoran ve üzen durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulup hayırlı kazançlar elde edeceğine, musibetlerden, sıkıntılardan, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına delalettir.

Rüyada para üstü vermek kötü günler geçireceğine, zarar edeceğine, mutluluğundan olacağına, başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada para üstü beklemek borçlarından ve sorunlarından kurtulacağına, iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada para üstü bozuk para almak eğitim hayatında çok üst kademelere çıkacağına, çok sevdiği ve çocukluktan beri yapmaya devam ettiği işler ile uğraşıp hayatın stresinden kurtulacağına yorulur.

Rüyada fazladan para üstü almak bir sebeple ister istemez büyük üzüntü duyacağına, kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine, mutluluğu ve huzuru tatmayı nasip edeceğine yorulur.

Rüyada eksik para üstü almak kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine inanılır.

Rüyada marketten para üstü almak sıkıntılı ve üzüntülü bir dönem geçirileceğine ve gözyaşı akıtılacak ve büyük pişmanlık duyulacak bir karar vermek zorunda kalınacağına, kendisine hayır, bolluk, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, bunun için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, çeşitli fırsatlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada bakkaldan fazla para üstü almak paradan ve maldan ziyade insanlığa değer vereceğine, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına ve herşeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments