Rüyada parmak olmadığını görmek

Rüyada parmak olmadığını görmek bir sebeple kendisini üzen ve sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, rüya sahibinin belini büken borçlarından kurtulmasına, yönetici vasıflı bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, atılım yapacağına, haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine ve adım atılan işte ortaya konulmuş olan çalışmanın kötü bir olayla yarıda kalacağına, kalbini kıracağına, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına ve bu sayede aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına delalettir.

Rüyada parmak olmadığını gördüyseniz:

  • Bir ilişkinizi, ortaklığınızı veya iş birliğinizi sonlandırabilir, yeniden düzenleyebilir veya ilişkide değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada parmak olmadığını görmek ilerleyeceğine, yükseleceğine, onlara karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine ve bol kısmetli bir kişi olacağına alamet eder.

Rüyada su olmadığını görmek bir sebeple çok sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına ve etrafındaki insanlara karşı sinir savaşı vereceğine, mutluluğunun katlanacağına tabir olunur.

Rüyada kaş olmadığını görmek tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, işlerinde istediği performansı yakalayamayacağına inanılır.

Rüyada sağ bacağının olmadığını görmek kısa süre sonra bazı sıkıntıların aşılacağına, gücünü ve itibarını geri kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada memesinin olmadığını görmek çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, dualarına karşılık alacağına, allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine yorulur.

Rüyada hamile olmadığını öğrenmek kırgınlıkların geçeceğine, ona kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada azı dişlerinin olmadığını görmek iş için gurbete gidileceğine, hayır duaları alınacağına, zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine işarettir.

Rüyada bacaklarının olmadığını görmek çok büyük kazançlar getireceğine, emeklerinin karşılığını bulacağına tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.