Rüyada parmak üzümü yemek

Rüyada parmak üzümü yemek girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına, mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine, arkadaşlardan birinin sıkıntı yaratacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, büyük borçlar alınacağına, ancak bu borçların ödemelerinin gecikeceğine, eşiyle arasında istediği gibi yakınlaşmaların olmayacağına, hayallerini ertelemek zorunda kalacağına, sıkıntı ve zahmet çekileceğine yorulmaktadır.

Rüyada parmak üzümü yemek gördüyseniz:

  • Karşılaştığınız olaylara farklı açıdan bakmanız çevrenizdeki kişileri etkileyebilir.

Rüyada parmak üzümü yemek daha zengin hale geleceğine, ortaklar arasında maddi konulardan ötürü sürtüşmeler yaşanacağına delalettir.

Rüyada parmak üzümü görmek mevki makam sahibiyken işten olunacağına, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine delalettir.

Rüyada dut üzümü hasadının tarlasında kalacağına, aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine, büyük bir proje gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kuş üzümü almak çok mutlu bir dönem geçirileceğine, çevresinin genişleyeceğine tabir olunur.

Rüyada gül üzümü görmek sevdikleri ile arasına nifak ve ayrılık gireceğine, kendisini bu topluluğa yakın göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada frenk üzümü yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine, ilim ve irfan sahibi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada bağ üzümü yemek bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına yorulur.

Rüyada izmir üzümü görmek sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, bereket ve zenginlik içinde yaşayacağına delalet etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.