Rüyada pişmiş keçi görmek

Rüyada pişmiş keçi görmek mevcut koşulların daha da iyi hale geleceğine, maddi gücünün yerine geleceğine, hevesinin kursağında kalacağına, çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünyaevine gireceğine, ailesinden, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına, gönlünce bir yaşam süreceğine, güzel, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, yapılan işte ustalaşılacağına, gözyaşına boğulacağına rivayet eder.

Rüyada pişmiş keçi gördüyseniz:

  • Çalışkanlığınızdan başarı kazanacaksınız.

Rüyada pişmiş keçi görmek evlilik konusunda önemli bir adım atacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha da iyi olacağına, uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberin geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada pişmiş keçi kellesi görmek canını ve malını hiçe sayacağına, güvenliğinden vazgeçeceğine, elinin bollaşacağına delalettir.

Rüyada pişmiş keçi eti görmek girdiği ortamlarda da hep ilgi odağı haline geleceğine, hayalindeki her şeyi birer birer gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüyada pişmiş keçi eti yemek çok büyük çaba göstererek de olsa bu durumun uzun bir zaman içinde düzeltileceğine, huzursuz ve mutsuz olacağına alamet etmektedir.

Rüyada keçi ve keçi sütü görmek mallarını ve makamını garantileyeceğine, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada keçi ve keçi yavrusu görmek herhangi bir kaza ile ya da başka bir sorunla karşılaşmayacağına, yolunu gözlediği kişilere kavuşacağına, küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölü keçi ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, başarıya giden yolların önünde bazı engeller olacağına yorulmaktadır.

Rüyada eve keçi girmesi tanıdığınız birinin eli ve diliyle insanları rahatsız ettiğine, uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments