Rüyada polis üniforması giyen birini görmek

Rüyada polis üniforması giyen birini görmek kazancını çoğaltacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, çok büyük sevinç ve mutluluk yaratacak bir haber alınacağına, inancına aykırı olacak isteklerine yenilmeyeceğine alamet ederken bir diğer yandan da güç ve kudret sahibi olacağına, çok farklı bir kişi olacağına, başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, sağlığın bozulacağına, rahatı kaçıracak olaylarla karşılaşılacağına ve çok zor günler geçirileceğine, isteklerini elde ederken zorluk çekmeyeceğine, kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine, hasta ve zor geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada polis üniforması giyen birini gördüyseniz:

  • Uzlaşmacı olmanız hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştırabilir.

Rüyada polis üniforması giyen birini görmek sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, çok önemli ve başarılı çalışmalara imza atacağına işaret eder.

Rüyada asker üniforması giyen birini görmek alım ve harcama kolaylığının azalmayacağına, anlık çıkışların da kişiye dönüp dolaşıp zarar vereceğine delalet eder.

Rüyada polis kıyafeti giyen birini görmek hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına, kendisine açılan bazı fırsat kapılarından giriş yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada polis üniforması yıkamak yaşanan üzücü olaylardan ötürü insanlardan kısa bir süreliğine kopulacağına, hem bedenen hem de ruhen şifa bulacağına, dualarının karşılığını göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin polis üniforması giydiğini görmek düşmanların yaşanılan kötü olaylar karşısında sevineceğine, huzursuzlukla dolu günler geçirileceğine delalettir.

Rüyada polis üniformasi giymek geçim sıkıntısından kurtulacağına, böylelikle yüzünün güleceğine, iş konusunda çok büyük atılımlar yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil polis üniforması giymek helal lokma yiyen rüya sahibinin rızkının da sürekli artacağına, olumlu ve güzel gelişmeler kapısının aralanacağına alamet etmektedir.

Rüyada polis üniforması almak aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine, birçok işin birlikte yapılacağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semra

Polis üniformalı gençlerin olumun arkadaş ları olduğu ve onu ziyarete geldikleri sonra annemle onları karşıladık sonra bahçede nişan olacakmış oğlumun sonra herkese yemek veriyoruz

Semra

Tesekkür ederim