Rüyada renkli taş boncuk görmek

Rüyada renkli taş boncuk görmek borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına, yasa dışı yollara meyli olması nedeniyle kendisi dışında sevdiklerinin hayatına da sıkıntı vereceğine, imkânlarını kaybedeceğine, kendini onlara karşı savunmakta zorlanacağına, ancak daha sonra çok büyük bir pişmanlık yaşayıp kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, riske atılacağına, çıkılacak bir seyahatin ardındna yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına, çok rüyada başkası tarafından taşlanmak alınan bütün önlemlere rağmen iş hayatında zarar getirecek işlere girileceğine yorulur.

Rüyada renkli taş boncuk gördüyseniz:

  • Dostlarınızın size vereceği öğütleri iyi dinleyin.

Rüyada renkli renkli boncuk görmek çok üst mevkilere terfi ederek büyük bir güç sağlayacağına, patron koltuğuna yükseleceğine delalet eder.

Rüyada renkli boncuk dizmek zorlu yollardan geçerek çok başarılı bir kariyer ortaya koyacağına, işlerin yolunda gideceğine, hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına inanılır.

Rüyada renkli taş boncuk görmek rahatsızlık yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, böylece eline geçen bir miktar para sayesinde işlerini hiç olmadığı kadar iyi şekilde sürdüreceğine ve sevdiği kişileri de yanına alarak çok başarılı işlere imza atacağına tabir olunur.

Rüyada renkli boncuk saymak şansının ve kısmetinin kapanacağına, işlerinin sekteye uğrayacağına ve gelir kaynaklarının da bir anda hızla düşeceğine, her şeyi onunla el ele ve gönül gönüle vererek gerçekleştireceğine, onunla geçirdiği her anının tadını çıkaracağına işaret etmektedir.

Rüyada renkli boncuk dostlar arasında yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, sıkıntı yaşasa da kimseye belli etmeyeceğine delalettir.

Rüyada mor renkli boncuk görmek uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, güzel huylarının değişeceğine alamet eder.

Rüyada renkli boncuk takmak geniş bir ev satın alacağına, ailesini de maddi olarak rahat ettireceğine, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına delalettir.

Rüyada renkli boncuk görmek çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, maddi olarak ferahlık yaşanacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments