Rüyada sabret denmesi

Rüyada sabret denmesi ağız tadını bozacak ve arkadaşlar arasında büyük bir tartışmaya sebep olacak bir işe evet denileceğine, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, bir sebeple ailesi tarafından korunmasına rağmen sıkıntı çekeceğine, büyük tartışmalar yaşayacağına, kendisini mutlu edecek yeni şeyler edineceğine, tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına fakat emeline ulaşamayacağına, maddi zarara gireceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine, onları hayatından ve kendisinden uzaklaştırmayı başaracağına yorulmaktadır.

Rüyada sabret denmesi gördüyseniz:

  • Maddi olarak değişik bir öneriye kuşkuyla yaklaşmanız mümkündür.

Rüyada sabret denmesi kırgınlıkların tatlıya bağlanacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi yerlere gelineceğine tabir olunur.

Rüyada birinin bana sabret demesi kendisini tatsız bir durumun ortasında bulacağına, sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine alamet eder.

Rüyada birinin sana sabret demesi hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, eskiden yapamadığı her şeyi yavaş yavaş hayata geçireceğine rivayet eder.

Rüyada sabret üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine alamet eder.

Rüyada sevgilinin sabret demesi yakın görüşülen biriyle arada kırıcı konuşmalar geçeceği için kişinin moralinin bozulacağına, yeni işlere atılacağına, başka başka yerlere seyahat edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sabret demek işinden evine gidip geleceğine, geleceği için de kendisine cesaret vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölü birinin sabret demesi hayırlı haberler alarak çok kısa zamanda rahata erileceğine, paradan ve maldan ziyade insanlığa değer vereceğine yorulur.

Rüyada ölmüş birinin sabret demesi sıkıntılarını atlatacağına, artık hayatının bir düzene gireceğine, işlerinin toparlanacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.