Rüyada saçını kestirdiği görmek

Rüyada saçını kestirdiği görmek sorunların biteceğine, aile bireyleri arasındaki birlik, beraberlik, yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, keyfinin ve huzurunun kaçacağına, sorunlarının yakında biteceğine, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına, aile hayatında çok sıkıntı çekeceğine, işlerin kısa bir süre için bile olsa büyük bir zarara uğrayacağına, üzüntülerin biteceğine, borçlanılacağına alamet etmektedir.

Rüyada saçını kestirdiği gördüyseniz:

  • Aşırı iyimserlikten kaçının.

Rüyada saçını kestirdiği görmek kimseye bu konuda herhangi bir bilgi vermeyeceğine, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine işarettir.

Rüyada saçını kestirdiği i görmek allah’ın izni ile çok hayırlı ve güzel mevkilere terfi edeceğine ve adından sıkça söz ettiren biri olacağına, isteklerinin erteleneceğine alamet eder.

Rüyada saçını kestirdiği için ağlamak bir sebeple aile hayatında çok sıkıntılı ve zor dönemler yaşayacağına, torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına ve hastalık yüzü görmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada saç kestirdiği görmek kısmetinin ve talihinin açılacağına, ihtiyaçların ve eksiklerin giderilemeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin saçını saçını sarıya boyatması çözüm için karar verme aşamasında ikilemde kalacağına, atılan her adımda daha kötü bir durumla yüzleşileceğine işarettir.

Rüyada saçını kes dönülmez yollara gireceğine, çalışmalarının yarıda kalacağına, büyük maddi ve manevi problemler yaşayacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına ve çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada saçını açmak ileride saygın bir kimse olacağına, hayal kırıklığına uğrayacağına, kederleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada saçını yanması bereket ve mutluluk elde edeceğine, rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.