Rüyada saçıyla oynandığını görmek

Rüyada saçıyla oynandığını görmek birikiminin artacağına, getirisinden daha fazla olacağına, tüm keyfinin kaçacağına, sevinçli haberlere, bir sebeple hem madden hem manen çok yıpranacağına, yardım etmek isteyen kişilerin yardımlarını geri çevireceğine, kariyerinde atılım yapacağına, pek çok iş fırsatının ayağına geleceğine, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına delalettir.

Rüyada saçıyla oynandığını gördüyseniz:

  • Bazı duygusal patlamalara açıksınız.

Rüyada saçıyla oynandığını görmek kazanacağı paralar sayesinde çok hayırlı işler yaparak büyük hayır duaları alacağına, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına inanılır.

Rüyada tavla oynandığını görmek istediği zaman yeni işler kurabileceğine, malın ve paranın da arttıkça artacağına işaret eder.

Rüyada pişti oynandığını görmek sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, düzelmeyen bir sorunun bir anda çözüm bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada basketbol oynandığını görmek rızkın ve kazancın artacağına, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına ve rahat edeceğine rivayet eder.

Rüyada cinsel organıyla oynandığını görmek bekarlar için de evlilik tarihi almaya, sözlenmeye ya da nişanlanmaya, büyük takdir toplanacağına işarettir.

Rüyada cenaze evinde oynandığını görmek aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, aradaki samimiyetin ve sıcaklığın ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada bir kızın saçıyla oynamak hayat içerisinde çok mutlu olunacağına, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine inanılır.

Rüyada kendi saçıyla oynamak aile bireyleri arasında tartışmaların boy göstereceğine, kişinin vereceği karar ya da seçeceği yolun doğru olması için kılı kırk yaracağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments