Rüyada şans meleği görmek

Rüyada şans meleği görmek çok kötü durumlara düşeceğine, çok sıkıntılı yollardan ve zorlu zamanlardan geçmekte olduğuna ve çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, sermayenin harcandığına değeceğine, yüklü miktarda kazanç getireceğine, can bulacağına, yaşamının tazeleneceğine, elinden hiç bir şey gelmeyeceğine, dualarından hayır görmeyeceğine, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına, kendisini yoran ve üzen durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulup hayırlı kazançlar elde edeceğine, sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği destek ve edecekleri yardım sayesinde işlerini çok daha büyüteceğine alamet eder.

Rüyada şans meleği gördüyseniz:

  • Evde ya da ilişkinizde yapacağınız değişiklikler ya da uzlaşmacı tutumunuz olumlu sonuçlar doğurabilir.

Rüyada şans meleği görmek dargın kişilerin kısa süre içinde barışacağına, karamsarlığa kapılmak, dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada aşk meleği görmek dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına, insanların güvenini kazanacağına, çok mutlu olacağına, sevilip sayılacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan destek alabileceğine delalet etmektedir.

Rüyada cebrail meleği olmak geçim sıkıntısı varsa kolaylıkla atlatacağına, zararının büyük olacağına tabir olunur.

Rüyada israfil meleği görmek mali sorunlarının çözüleceğine, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada meleği insan suretinde görmek yeni bir işe geçiş yapılacağına ve bol paralı bir döneme girileceğine, allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına delalet eder.

Rüyada meleği öpmek sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, sıkıntıların, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine, işlerinin aksi yönde ilerlemeye başlayacağına, emeklerinin boşa gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada iyilik meleği görmek ekmeğine, onuruna ve şerefine leke süreceğine, zor durumların el birliği ile aşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada cennet meleği görmek ileride saygın bir kimse olacağına, sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments