Rüyada sevdiğin kişiye sıkıca sarılmak

Rüyada sevdiğin kişiye sıkıca sarılmak çok kötü olaylar yaşayacağına ve aile hayatında huzursuzlukların başgöstereceğine, kazancın büyük bir kısmının kaybedileceğine, şansın yüze güleceğine, ticaretinin uluslararası bir nitelik kazanacağına, kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına hem de kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine, değişik bazı konuları önplana çıkararak kendisini çok büyük çalışmalara ve projelere hazırlayacağına, rüya sahibinin rahat bir hayata kavuşacağına, karşısında insanların düğme ilikleyecek konuma geleceğine, saygınlık kazanacağına, sonradan da durumun ciddiyetine varacağına ve telaşlanarak, sıkıntıya düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiye sıkıca sarılmak gördüyseniz:

  • Yapabileceğinizden fazlası için söz vermeniz sinirlerinizi yıpratabilir.

Rüyada sevdiğin kişiye sıkıca sarılmak büyük bir üzüntü ve endişe yaşayacağına, ruhuna ilaç gibi gelecek ve onu iyileştirecek kadar hayırlı gelişmeler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada sevdigin erkeğe sıkıca sarılmak aile bireyleri arasında ortaya çıkan sorunları yakın bir zaman içinde çok büyük sıkıntılara girmeden ve elindeki imkânları kullanarak çözeceğine, insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine işaret etmektedir.

Rüyada aşık olduğun kişiye sıkıca sarılmak tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına, ahlakından vazgeçmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişinin sana sıkıca sarılması sonradan da çok üzüleceğine ve pişman olacağına, kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişiye küsmek aile bireylerinden birinin hastalığı ile sarsılacağına, zorlukları aşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiye kavuşmak tabiri caizse yüzünün düşmesine neden olacağına, konforunun yerinde olacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişiye el sallamak hevesinin kursağında kalacağına, başarısının düşeceğine, hanesindeki rızkın eksileceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiye su vermek bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına, büyük çabalar sonucu açılan kapıların teker teker kapanacağına işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments