Rüyada sevdiğin kızın saçını koklamak

Rüyada sevdiğin kızın saçını koklamak uğursuzluklarla karşılaşacağına, hayal kırıklığına uğrayacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, kötü düşünceler ve kötü planlar içinde olacağınıza, kendisi ve ailesi için önemli sevaplarda bulunup hayırlar işleyeceğine, işsizse iyi koşullarda bir iş sahibi olacağına, hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına, yaşama isteğine yeniden kavuşacağına, arkadaşlarını ve dostlarını da iş yaptığı camiadan seçeceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha da iyi olacağına, uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberin geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızın saçını koklamak gördüyseniz:

  • Gayrimenkul konuları, evinizle ilgili veya ortak kaynak kullanımı gerektiren işlerde bazı gelişmeler söz konusu olabilir.

Rüyada sevdiğin kızın saçını görmek esenliğe ve ferahlığa kavuşacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin kızın saçını koklamak eli bolken bir anda darlık içinde olacağına, işlerini yoluna sokacağına ancak daha sonra edilen yardıma rağmen düşmanlarla işbirliği içerisine gireceğine delalet eder.

Rüyada sevdiğin kızın saçını okşamak endişelerinin son bulacağına, hayalindeki herşeye yakın zaman içinde kavuşacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğin kızın saçını kesmek yakın bir zaman içinde atacağı doğru ve kararlı adımlar sayesinde çok büyük ve çok hayırlı bir hayata kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine delalettir.

Rüyada sevdiğin kızın saçını kestirmesi kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına, gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin kızın saçını okşaması işle ve güçle arası iyi olmayan birinin yola getirileceğine ve aile ile ilişkilerin daha iyi bir hal alacağına, ancak biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, rahat bir nefes alınacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin kızın saçını boyatması yetenekleri üzerinde daha fazla uzmanlaşacağına, sıkıntıların ve sorunların daha da artacağına inanılır.

Rüyada sevdiğin kızın saçını taramak kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments