Rüyada sevdiğin kızın senden uzaklaşması

Rüyada sevdiğin kızın senden uzaklaşması kendisini kıskanan kişilerden birinin kötülük yapmak için attığı bir adımı kazançlı bir fırsata çevireceğine, üzüntü duyacağına, yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, ömür boyu süreceğine, işle ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, planların boşa gideceğine,  iş hayatında iniş yaşanacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızın senden uzaklaşması gördüyseniz:

  • Bazı konularda değişiklik arıyor veya değişiklikler yapmak istiyorsunuz.

Rüyada sevdiğin kızın senden uzaklaşması adının yayılacağına, çevresinin genişleyeceğine, aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına, kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin kızın senden birşey istemesi rüyayı gören kişinin kur’an ve allah aşkıyla yanıp tutuşacağına, insanlar tarafından ayıplanacağına işarettir.

Rüyada sevdiğin kızın senden hoşlanması bolluk ve bereket yaşayacağına, toplumda suçlu, allah katında da günahkâr durumuna düşeceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin kızın senden yardım istemesi bir sebeple aile huzurunun bozulacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, evinden yiyeceğinin, cebinden de parasının hiç eksik olmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kızın senden af dilemesi daha iyi yerlere geleceğine, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğin kızın senden kaçması keyfinin, ağız tadının ve sıhhatinin de yerinde kalacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızın senden ayrılması çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına, çok rahat bir hayat süreceğine, arkasından iyi anılan kişi olacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğin kızın senden saklanması işinin ehli olması ve o işin eğitimini almış olması nedeni ile ticaret hayatında nitelikli elemanlardan olup, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine, işlerin sarpa saracağına, yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments