Rüyada sevdiğini çiçekle görmek

Rüyada sevdiğini çiçekle görmek tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine, devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına, hayırlı bir işe iştirak edileceğine, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendirmesine rağmen bir türlü düzelmeyeceğine, eline geçen fırsatların istediği sonuçları vermeyeceğine, eş, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına, gönül hoşluğu ve hafifliği içinde bir hayat geçireceğine, hakkıyla kazanca, hane içindeki sorunların, sıkıntıların, zorlukların ve kavgaların biteceğine, insanların afiyet bulacağına, hem de ailesi tarafından hoş karşılanmayacağı için probleme dönüşeceğine, iyi ve hayırlı bir kısmetinin çıkacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğini çiçekle gördüyseniz:

  • Ortak kullanılan kaynaklar, eşyalar veya sahip olunan şeylerle ilgili konularda tecrübelerinizden faydalanabilirsiniz.

Rüyada sevdiğini çiçekle görmek gergin ve üzüntülü günler geçireceğine, sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine işarettir.

Rüyada sevdiğini elinde çiçekle görmek maddi açıdan pek getirisi olmayacağına, aradaki bağların daha da sağlamlaşacağına delalettir.

Rüyada kocanın çiçekle gelmesi başarısızlığının bedelini yokluğa düşerek ödeyeceğine tabir edilirken bir diğer yandan da kendisine büyük cezalar getirecek hatalar yapacağına, borçların kısa süre içinde ödeneceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgiliyi çiçekle görmek maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, rakiplerini gerisinde bırakacağına işaret eder.

Rüyada çiçekle evlilik teklifi almak karar verme yetkisine ve hakkına sahip olacağına, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine, problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada çiçekle fotoğraf çekmek hiç ummadığı bir anda çok daha kötü bir durumda kalacağına, her zaman bu desteği ve birlik koruyacağına delalet eder.

Rüyada elinde çiçekle birini görmek gelecekte de darlık çekilmeyeceğine, başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada çiçekle konuşmak birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe girmeye, borçlarının azalacağına, geçim sıkıntısının bitip, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments