Rüyada sevgilinin başkasını beğenmesi

Rüyada sevgilinin başkasını beğenmesi ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, işlerin yoluna gireceğine, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına, maddi yükümlülüklerin artacağına, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine, attığı adımların boşa gideceğine, iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına, kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına ve kendisinin olmayan bir borcu ödeyeceğine, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına işaret eder.

Rüyada sevgilinin başkasını beğenmesi gördüyseniz:

  • Sosyal aktiviteler, boş zamanları değerlendirme amaçlı planlar yapmak kendinizde veya hayatınızda yapmak istediğiniz değişikliklerle ilgili olumlu sonuçlar doğurabilir.

Rüyada sevgilinin başkasını beğenmesi yakın zamanda epey yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, mesleğinde çok başarılı olacağına inanılır.

Rüyada sevgilinin başkasını sevdiğini görmek çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, hoş olmayan sözler işiteceğine inanılır.

Rüyada sevgilinin yerine başkasını görmek mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına, temiz saf bir adamla evlenebileceğine delalettir.

Rüyada sevgilinin başkasını tercih etmesi kırgınlıkların biteceğine, askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine ve zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına, olayın fazla büyümeden ve alevlenmeden tatlıya bağlanacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin başkasını sevdiğini duymak sağlığının ve neşesinin de yerine geleceğine, sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına, işlerin yoluna gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevgilinin başkasını hamile bırakması alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine, bolca romantizm olan yeni bir ilişkiye başlanacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilinin başkasını sevmesi çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, çok büyük bir sabır göstererek ve azimle çalışarak çok iyi çalışmalar ortaya koyacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevgilinin kişiyi başkasını öpmesi kendisinin de günlerce bunun tedirginliğini yaşayacağına, o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine fakat ilerleyen zamanlarda kendisi ile bir duygu alışverişi içine giremeyeceği ve tabir yerindeyse gelenin gideni aratacağına alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

2 yorum “Rüyada sevgilinin başkasını beğenmesi

    • Habr-ül Menâm der ki,
      Bu rüya değerlere, aileye ve ferahlığa yorulur. Rüya alimlerine göre çok büyük ve değerli işlere imza atacağına; kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine ve ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına; bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına rivayet eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.