Rüyada sevgilinin seni ziyaret etmesi

Rüyada sevgilinin seni ziyaret etmesi başkaları hakkında gıybet yapmak suretiyle günaha düşeceğine, daha sonra bu durumdan dolayı kendisini suçlayacağına, dinde tartışmaya, iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine, bu sayede rahat bir nefes alınacağına, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine, büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, vurdumduymaz bir kişi olduğu için büyük zarar vereceğine, sağlık sorunlarından kurtulacağına, rakiplerine karşı zafer elde edeceğine, çok büyük kazanç elde edileceğine alamet eder.

Rüyada sevgilinin seni ziyaret etmesi gördüyseniz:

  • Pazarlıklar esnasında elinizi güçlü tutmanın faydasını görebilirsiniz.

Rüyada sevgilinin seni ziyaret etmesi zafer elde edeceğine, rakiplerine karşı fark atacağına, yakın zamanda istenmeyen bazı tartışmaların yaşayacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin evini ziyaret etmek kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine, bereket ve zenginlik içinde yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin ailesini ziyaret etmek yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, kırgınların barışacağına, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevgilinin seni kesmesi yapmadığı şeylerden ve söylemediği sözlerden sorumlu tutulacağına, omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine rivayet eder.

Rüyada sevgilinin seni bırakması yakın bir arkadaş tarafından yarı yolda bırakılacağına, kötü niyetli bir kişinin çıkaracağı bir dedikodu ile uğraşılacağına ve manevi olarak sıkıntılı bir dönem geçirileceğine, maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada sevgilinin seni kurtarması çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine, büyüyeceğine yorulur.

Rüyada sevgilinin seni ısırması geçiminin de çok daha kolay hale geleceğine, iç açıcı sözlere delalettir.

Rüyada sevgilinin seni öpmesi buna rağmen işlerinin bir türlü düzeleceğine, herkesin dikkatinin çekileceğine delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments