Rüyada sevgilinin yüzünün yaralanması

Rüyada sevgilinin yüzünün yaralanması hiç beklenmeyen bazı sıkıntıların başgöstereceğine, yapılan onca şeye rağmen işlerin duracağına, rakipler ile rekabet edemeyecek durumlara düşeceğine, büyük zorluklar yaşayıp en rahat olunan dönemde bile borçlardan ve parasal sıkıntılardan kurtulamayacağına, dileklerinin kabul olacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, verilen sözlerin tutulacağına, ona özlemle sarılacağına, tüm özlemini gidereceğine, sosyal hayatından geri kalarak yalnız bir hayat süreceğine, gözyaşı döküleceğine, tüm kalbi ile allah’a döneceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevgilinin yüzünün yaralanması gördüyseniz:

  • Eldivenleri takıp, temizliğe başlamalısınız.

Rüyada sevgilinin yüzünün yaralanması karşısına çıkan tüm sorunları alt edeceğine, çok hayırlı şeylere alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin yüzünün değişmesi iş hayatında yaşadığı stresi söküp atacağına, adımların çok iyi bir yol açacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin yüzünün gülmesi onlarla çok iyi vakit geçireceğine, çok rahat edilen ve kazanç sağlanan bir dönemin biteceğine rivayet eder.

Rüyada sevgilinin yüzünün değişmesi yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, ekmek ve dünya malı alacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilinin yüzünün kızarması işlerinde yaşanan sorunların biteceğine, ancak işle ilgisi olmayan, dedikoducu ve kötü kalpli bir kişinin yardıma engel olmaya çalışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilinin yüzünün gülmesi daha önce çözüldüğü düşünülen problemlerin tekrar ortaya çıkacağına, bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine, icat yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin yüzünün asık olması alın terinin karşılığında zengin, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, çok sevinçli ve huzurlu günler görüleceğine alamet eder.

Rüyada yüzünün tırmalanması güzel başlayan bir ortaklığın işlerin kötü gitmesi üzerine bitme noktasına gelineceğine ve sıkıntıdan ötürü neredeyse hasta olunacağına, ancak işin ilerleyen aşamalarında ortak olduğu kişinin pek güvenilir biri olmadığını anlayacağına inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.