Rüyada sevgiliye şeftali vermek

Rüyada sevgiliye şeftali vermek işlerin gereksiz bir şekilde bozulacağına, el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine ve çok istediği halde hayal ettiği şeyleri gerçekleştirmek için bir türlü fırsat yakalayamayacağına, büyük projeler ortaya koyan kimse olacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, büyük atılımlar yapılacağına, yaşamının tadını çıkaracağına, deyim yerindeyse geniş geniş yaşayacağına, rüya sahibinin eskisine göre çok daha akılcı ve mantıklı davranarak, hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine alamet eder.

Rüyada sevgiliye şeftali vermek gördüyseniz:

  • Dikkatleri üzerinize çekmemeye çalışmalısınız.

Rüyada sevgiliye şeftali vermek kişinin sevdasına aynı şekilde karşılık bulacağına, çalışkan bir kişi olunacağına işarettir.

Rüyada sevgiliye şeftali yedirmek canını ve malını hiçe sayacağına, güvenliğinden vazgeçeceğine, huzurunu kaçıran ve rahatsız olmasına neden olan durumları düzelteceğine yorulur.

Rüyada şeftali ağacından şeftali yemek kazancının hiç azalmayacağına, adının ve şanının yürüyeceğine inanılır.

Rüyada şeftali ağacında şeftali görmek büyük üzüntüler ve acılar yaşayacağına, uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine işaret etmektedir.

Rüyada şeftali ağacından şeftali koparıp yemek elinin bolluğa kavuşacağına ve yüzünün güleceğine, hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına ve zor geçen bir dönemin sonuna geleceğine delalettir.

Rüyada şeftali ağacından şeftali koparmak uzun zaman önce yapılmış olan bir ortaklığın büyük sorunlar yaratacağına, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine işaret eder.

Rüyada şeftali ve şeftali ağacı görmek hayatının bir anda çok güzel hale geleceğine, moral ve motivasyon açısından çok iyi bir hale gelineceğine rivayet eder.

Rüyada şeftali ağacından şeftali toplamak üzülüp hayattan elini eteğini çekeceğine, her türlü engeli ve zorluğu aşacak kudrete sahip olacağına işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.