Rüyada sihirli asa görmek

Rüyada sihirli asa görmek yaşadığı zorlukların son bulacağına, maddi ve manevi açıdan zarara düşüleceğine, iş hayatında ve sosyal hayatında çok zor durumlara düşeceğine, tartışmalar yaşanacağına, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına, şansın ve kısmetin kapanacağına, ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine, yapılan hatalar ve atılan yanlış adımlardan ötürü çok büyük zararlar edeceğine, sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yardımı ile çözüme kavuşacağına, sağlık sorunları ile geçen bir dönemin biteceğine, borca batacağına tabir olunur.

Rüyada sihirli asa gördüyseniz:

  • İleride, şu an olduğu gibi kalmasına izin verdiğiniz şeyler olursa, zaman içinde yanlış karar verdiğinizi düşünme ihtimaliniz var.

Rüyada sihirli el görmek çok sıkıntı çekilmiş olan konularda rahata ereceğine, yaşanan üzüntülerin telafi edilmesi için bir yakınından destek alacağına, yeteneklerinin ve becerilerinin karşılığını bulacağına inanılır.

Rüyada sihirli asa görmek yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, ekmeğin kesileceğine yorulur.

Rüyada sihirli su içmek üzüntülerini bir kenara bırakıp kendisini işine ve sevdiği kişilere yardım etmeye vereceğine, başarıya giden yolunun engelsiz olacağına delalettir.

Rüyada sihirli güç görmek uzak bir akrabanın acı haberinin alınacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine alamet etmektedir.

Rüyada sihirli kolye görmek kısa sürede hayatın düzene gireceğine, beklentilerin gerçekleşeceğine, arzuların yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin gerçeğe dönüşeceğine ve tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına, parasal sorunlar yüzünden hayallerin kısa süre için askıya alınacağına alamet eder.

Rüyada sihirli insan görmek yaşadıklarının kendisi için ders niteliği taşıyacağına, verilen bir karardan ötürü pişman olunacağına, yapılan işlerin bir kısmının karşılığının alınamamasından ötürü darboğaza girileceğine rivayet eder.

Rüyada sihirli kapıdan geçmek yavaş yavaş da olsa istenen şeylere kavuşulacağına, sıkıntısız, sorunsuz ve çilesiz bir dönem geçireceğine bu sürede kendisi için çok faydalı, verimli ve bereketli işler yapacağına işaret eder.

Rüyada sihirli lamba görmek tabir yerindeyse güvendiği kişiler tarafından sırtından bırakılacağına ve kendini çok kötü hissedeceği bir dönem geçireceğine, kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.