Rüyada silgi tozu görmek

Rüyada silgi tozu görmek kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine, bu sayede yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına, yaşanan sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, kişinin alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, daha sonra iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine, birçok insanla çok uzun süreli tartışmalar yaşayacağına, bir sebeple etrafındaki bazı insanlar ile arasının açılacağına, yaptığı bu hatadan ötürü kendisini hiç affetmeyeceğine, yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık rüya sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına, yokluk nedir bilmeyeceğine, bir sebeple çok zor ve başını ağrıtacak durumlar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada silgi tozu gördüyseniz:

  • Belli bir hedefe ulaşmak veya belirlediğiniz konularda harekete geçmek ya da hizmet vermek eğiliminde olabilirsiniz.

Rüyada silgi tozu görmek rahatının ve konforunu da yerinde olacağına, verilen sözlerin tutulacağına, borçların kısa süre içinde ödeneceğine işaret etmektedir.

Rüyada silgi tozu insanlar hakkında yaptığı kötü yorumlar yüzünden yalnız kalacağına, hayali kurulan herşeye sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada silgi bulmak asla harama el uzatmayacağı gibi, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına, hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine, tatsız ve kötü durumlarla karşılaşılacağına, yaşanan güzel günlerin istenmeyen olayların yaşanması ile birlikte sona ereceğine yorulur.

Rüyada silgi ihya iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına, birçok işin birlikte yapılacağına delalet eder.

Rüyada birine silgi vermek yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine ve rakiplerine çok büyük bir fark atacağına, zahmet veren işlerin artacağına rivayet eder.

Rüyada arkadaşına silgi vermek yaşadığı ve çektiği zahmetten ve çileden sıyrılmayı başaracağına, maddi imkânlarının çoğalacağına, yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına, işlerinin hep yolunda gideceğine işaret eder.

Rüyada beyaz silgi görmek onlar sayesinde dinde olgunlaşacağına, işinin başından ayrılmayacağına, kariyer edineceğine rivayet eder.

Rüyada yerden silgi toplamak işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına, tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments