Rüyada sırtında tümör görmek

Rüyada sırtında tümör görmek huzur ve mutluluk bulacağına, kendisini yoran ve üzen durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulup hayırlı kazançlar elde edeceğine, çok büyük başarılar kazanılacağına, kendi işini kuracağına, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine, alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, çok güzel günler görüleceğine, bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına fakat daha sonra aile büyüklerinin araya girmesi ile dertlerin biteceğine, yaşanan bu olaydan sonra durumla ilgili olarak tedbir alacağına işarettir.

Rüyada sırtında tümör gördüyseniz:

  • İlerleyen saatlerle birlikte kısa mesafede bir yolculuk yapmanız, bazı dedikodular duymanız mümkündür.

Rüyada sırtında tümör görmek sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına, ruhsal ve parasal olarak istenmeyen bazı olaylar yaşanacağına işarettir.

Rüyada iyi huylu tümör yardımının olacağına, iş hayatında büyük hezimetler alacağına alamet etmektedir.

Rüyada karnında tümör görmek iş hayatında da aksiliklerden yılmayarak gücünü son aşamasına kadar kullanarak ne denli yetenekli ve cesur biri olduğunu gösterme fırsatı yakalayacağına, insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine, başarı üstüne başarı kazanacağı işlere gireceğine alamet eder.

Rüyada beyninde tümör olması düşmanlarının güçleneceğine, buna karşılık kendisinin de onlara karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına, kendisinden hayır beklenemeyen dosta rivayet etmektedir.

Rüyada bacağında tümör görmek hayatının iyileşeceğine ve güzelleşeceğine, işlerinin gelişme göstereceğine, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada memede tümör görmek çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, problemlerin sorunsuz şekilde çözüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada beynimde tümör görmek gücünü, kendine olan inancını ve gelecekle ilgili beklentilerini kaybedeceğine, çaresiz hallere düşeceğine, olaylı günler geçireceğine, iyi günlerinde çevresinde olan kişilerin bu dönemde kendisini yalnız bırakacaklarına ve dolayısıyla da  çevresinin bomboş olacağına alamet etmektedir.

Rüyada beyninde tümör görmek uzun zamandan beri gizli kalmış bir sırrın açığa çıkacağına, kendisine fırsatlar yaratacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments