Rüyada siyah fare eve girmesi

Rüyada siyah fare eve girmesi güzel huylarını terk edeceğine, inancını bir kenara atacağına, yeni mekânlara gireceğine, helal rızka sahip olunacağına, aile hayatı ile ilgili sevinçli ve hayırlı haberler geleceğine, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, ailede var olan sıkıntıların bir ayrılığa neden olacağına, işlerinin aksamasına ve uzun yıllardan beri sürdürdüğü bir dostluğun bitmesine sebep olacak bir sorun yaşayacağına, illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah fare eve girmesi gördüyseniz:

  • Bir türlü şans yüzünüze gülmüyor veya dakikalarla şansı kaçırıyor hissine kapılabilirsiniz.

Rüyada siyah fare saldırması iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine, ekmeğini daha rahat şekilde kazanacağına ve sevdiği kişilere iyi bir hayat temin edeceğine alamet eder.

Rüyada iri siyah fare görmek sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, işinde uzmanlaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah ve gri fare görmek iş konusunda atak yapmak için şartların uygun olmadığına, ortaklıklarda tartışmaların yaşanacağına, uzun ömürlü bir kişi olunacağına delalet eder.

Rüyada siyah fare eve girmesi kendisini allah katında günahkar kılacak, dinden de çıkmasına neden olacak işlere ortak olacağına, kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada görülen siyah fare sevilen bir kişiden alınacak destek sayesinde de işin en iyi şekilde nihayete erdirileceğine, alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına alamet eder.

Rüyada siyah uçan fare kişinin ailesine de faydalı işler yapacağına delalet eder rüyada ev almak güzel ve yeni bir ev iş yaşamı için güzel haberler alınacağına, eşi ile deyim yerindeyse bir yastıkta kocayacağına, çocuklarından da her zaman saygı, sevgi ve hürmet göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada siyah büyük fare ortalığın sakinleşip, durulacağına ve böylelikle huzurun geleceğine, yeni işlere girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada siyah fare ne demek endişe duyulan bir hastalığın aile bireylerinden birinde baş göstereceğine, sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.