Rüyada siyah saçlı siyah gözlü bebek görmek

Rüyada siyah saçlı siyah gözlü bebek görmek sıkıntı veren durumların ve sorunların bu sayede ortadan kalkacağına, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, zevcesinin düşmanlığını kazanmaya, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına, ömrünün uzun olacağına ve rüya sahibinin hayatının güzelliği sayesinde yaşadıklarından memnun olup, razı geleceğine, iş konusunda çok büyük deneyimlere sahip bir kişi ile ortaklık kurulacağına, kısmetlerinin zengin, asil kimselerden çıkacağına, hayatının daha kolay, geçiminin de daha rahat bir hale geleceğine, rüya sahibinin deyim yerindeyse ayağına taş takılmadan ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada siyah saçlı siyah gözlü bebek gördüyseniz:

  • Bazı konularda net fikir sahibi olmakta ya da bazı kişilerin veya davranışlarını veya tepkilerini tahmin etmekte zorlanabilirsiniz.

Rüyada siyah saçlı siyah gözlü bebek görmek gerek işle ilgili gerek sosyal hayatla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına,  maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine, ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada siyah saçlı mavi gözlü bebek görmek eşi ile arasının açılacağına, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına yorulur.

Rüyada siyah saçlı yeşil gözlü bebek görmek geçmişin kötü izlerinin silineceğine, olumsuz gelişmelerle karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada siyah saçlı mavi gözlü erkek bebek görmek sistemli şekilde başarıya koşacağına, çok iyi mevkilere götürecek çalışmalara imza atılacağına işarettir.

Rüyada siyah saçlı mavi gözlü kadın görmek toplum içindeki yerin değerleneceğine, para sıkıntısı çekmeyeceğine, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada siyah saçlı bebek emzirmek efendi ve güleryüzlü oluşu sayesinde de çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine, günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine rivayet eder.

Rüyada siyah gözlü bebek görmek elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine, işlerini ve yaşamını bu kararlar doğrultusunda sürdüreceğine ve sorunlarından çok yakın zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına işaret eder.

Rüyada siyah saçlı erkek bebek emzirmek parasız ve işsiz kalacağına, geçiminin bu nedenle insanların yardımı ile sürdüreceğine, yapılan işte çok iyi ve bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments