Rüyada sol ayağını kesmek

Rüyada sol ayağını kesmek çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığı bir dönemin sona ereceğine, yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine, edilen duaların kabul olacağına, zenginliğinin tükenmeyeceğine, buna rağmen sağlam bir yapıya sahip olduğu için işyerinin herhangi bir sorun yaşamayacağına, ancak bir çıkış yolu bulamadığı için zor zamanlar geçireceğine, bütün sıkıntılardan kurtulmaya yorulur.

Rüyada sol ayağını kesmek gördüyseniz:

  • Cazip teklif veya davetler alabilirsiniz.

Rüyada ölü ayağını öpmek bir sebeple bu durumlarla ilgili olarak daha sakin davranması gerektiğine, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine ve anne tarafından bir akrabanın vereceği destek sayesinde eğitim konusunda bir adım atılacağına tabir olunur.

Rüyada ayağını kaz ısırması güzel, iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına, bazı sıkıntılar içerisine gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ayağını yemek haneye kıskanç ve kötü niyetli bir kişinin gireceğine, iş hayatına girmek için doğru zamanın yaklaştığına rivayet eder.

Rüyada sol ayağını kesmek çok iyi bir kazanca sahip olduğuna ve bu sayede maddi olarak çok fazla sıkıntı yaşamayacağına, her işin üstesinden rahatlıkla gelebileceğine, bu sayede hiçbir zaman iş ile ilgili bir sorun yaşamayacağına alamet eder.

Rüyada ayağını törpülemek yalan ve dolanları ile onu kandıracağına, çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine, dünya hayatından yana da razı geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada ayağını görmek sıkıntısı olanın ferahlığa çıkacağına, kendisini ona adayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ayagını at ısırması onunla bir ömür mutlu olacağına, zahmetli bir işin altından başarılı bir şekilde çıkılacağına inanılır.

Rüyada ayağını yağlamak işlerinin uzunca bir süre ters gideceğine, iş hayatında el attığı bütün işlerden başarısızlıkla çıkacağına, çok büyük bir hayranlık uyandıracağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments