Rüyada sol yanağının şiştiğini görmek

Rüyada sol yanağının şiştiğini görmek yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine, aile işlerinin başına geçeceğine, bazı kişilerle çok büyük sıkıntı çekeceğine, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerlediği sırada zarara düşeceğine, hayırlı bir kısmet ile karşılaşılacağına, konu komşudan, akrabadan, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine, millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına, maddi gücünün yerine geleceğine bu durumun özel ve sosyal hayatına da olumlu yönde etki edeceğine delalettir.

Rüyada sol yanağının şiştiğini gördüyseniz:

  • Gayret göstermeniz başarmanızı sağlayacak.

Rüyada sol yanağının şiştiğini görmek tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, bir sebeple içine düştüğü durumlardan ve sorunlardan kurtulamayacağına delalet eder.

Rüyada yanağının şiştiğini görmek sağlığını geri kazanacağına, büyük işlere girileceğine, maddi ve manevi olarak büyük ferahlık yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada yanağının ısırılması kırgınların ve küskünlerin barışacağına, zafer ve zenginlik getireceğine işarettir.

Rüyada yanağının sıkılması çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, çok büyük ve hayırlı olayların yaşanacağına, maddi olarak sorun yaşayan kişilere iş vereceğine, gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada yanağının morardığını görmek uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine ve hastalıklarından kurtulacağına, çok büyük üzüntü ve stres yaşayacağına işaret eder.

Rüyada yanağının morarması kişinin huzurunun ve mutluluğunun hiç bitmeyeceğine, yaşadığı üzüntünün sona ereceğine, kendisi için kötü düşünen kişilerin bu düşüncelerinden vazgeçeceklerine ve rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada yanağının kanadığını görmek zorlukların geride kalacağına, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine işarettir.

Rüyada yanağının kanaması atacağı bazı adımlardan ötürü pişmanlık duyabileceğine, onlar sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.