Rüyada yanak görmek

Rüyada yanak görmek sıkıntıların ve sorunların üst üste geleceğine, kendisi için en uygun kararları vereceğine ve allah’ın izni ile girdiği işlerde yenilgiye uğramayacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, maddi ve manevi olarak sorun yaşayacağına, kazancının günden güne azalacağına, işlerinin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden zarar edeceğine, telafisi olmayacak bir hata yapılabileceğine, onlara galip geleceğine, dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına ve atacağı doğru adımlar sayesinde büyük bir zenginliğe sahip olacağına, hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine, eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada yanak gördüyseniz:

  • Yetersiz kalabilirsiniz, gerilimler sizi körükleyebilir.

Rüyada şiş yanak görmek toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yanak yanağa aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına, hedeflerin gerçekleştirileceğine inanılır.

Rüyada yanak kızarması insanların yolunu aydınlatacağına, zahmetli bir işin sona ereceğine ve kısa süre içinde çok beklenen bir terfinin alınacağına işarettir.

Rüyada yanak kesilmesi böylece başarı, kazanç, saygınlık, şöhret elde edeceğine, cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına, aileye büyük bir ev alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada yanak almak kendisine kar getirecek yatırımlar yapacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine ve rüya sahibinin aksiliklere ve engellere takılmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada yanak sıkmak sıkıntılı ve sorunlu dönemler yaşanacağına, maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yanak yarılması özlem gidereceğine, sorunların sürekli artacağına, yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine alamet eder.

Rüyada kızarmış yanak hayırlı terfiler alınacağına, endişe duyulan olayların düzeleceğine, sıkıntıların en kısa sürede allah’ın izni ile son bulacağına alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments