Rüyada süt ve bulgur görmek

Rüyada süt ve bulgur görmek hayatını güzelleştirecek, kolaylaştıracak, ve elini bollaştıracak hayırlı menfaatlere kavuşacağına, daha doğru hamleler yapıp daha iyi sonuçlar alacağına, kendisini iyi ve huzurlu hissedeceğine, yaşamının daha güzel hale geleceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına, kötü ve tatsız olaylar yaşayacağına, bununla yüceleceğine, kendini allah yolunda daha fazla amel işlemeye yoğunlaştıracağına, kendini eli kolu bağlı hissedeceğine, isteklerini yerine getireceğine, karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına, hayallerinin suya düşeceğine inanılır.

Rüyada süt ve bulgur gördüyseniz:

  • Sevdiğinizle yaşayacağınız güzel anları kaçırabilirsiniz.

Rüyada et bulgur zor durumda olan ya da yardıma muhtaç duruma gelen kişilere el uzatılacağına, aydınlığa ve ferahlığa çıkacağına tabir olunur.

Rüyada bulgur atlamak rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına, sevilen kişilerden alınacak güzel haberler ile çok mutlu olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada bulgur lapası olumlu ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına, ticaret hayatını ilerleteceğine işaret etmektedir.

Rüyada bulgur ve un görmek sağlıkla ilgili önemli bir adım atılacağına, çok büyük bir rahata ereceğine işaret eder.

Rüyada bulgur ıslatmak hasretliğin biteceğine ve yarınların çok iyi olacağına, maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına işarettir.

Rüyada bulgur yedirmek darlığa düşmeyeceğine, alım zorluğu yaşamayacağına, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına alamet eder.

Rüyada bulgur kaybetmek düşünmeden hareket edeceğine ya da bir anlık zafiyete düşerek canını ve malını tehlikeye atacağına, yeni işlere atılma fırsatı elde edeceğine, kazançtan yana kara geçeceğine, daha fazla dünya malı sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada bulgur taşımak sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına, eğer karar vermekte gecikirse çok zor durumlara düşeceğine, kötü olaylar ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş

2 yorum “Rüyada süt ve bulgur görmek

  1. Rüyamda bulgur pilavı yapicaktim ama yanliskla süt ve bulguru karıştırdım sonra bulguru yıkım diyorum yıkıyorum fakat sütun bazı kalıntıları geçmiyor süt çoğunluğu geçiyordu nekadar yikasamda biraz kalıyordu bana rüyanın tabiri için geri dönerseniz çok sevinir saygılarımla

    • Habr-ül Menâm der ki,
      Rüyanız hayata, hayırlara ve nefese delalet eder. Rüya yorumuna göre çok sevdiği ve çocukluktan beri yapmaya devam ettiği işler ile uğraşıp hayatın stresinden kurtulacağına; sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel günler geçireceğine; rahat bir nefes alacağına, bundan sonra çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine yorulmalıdır.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.