Rüyada suyun yukarı doğru bakması

Rüyada suyun yukarı doğru bakması sıkıntılı günler geçireceğine, sorunlarının günden güne artacağına, borç içinde bir yaşam süreceğine, adımlarını daha sağlam atacağına, bir uzmana başvurulacağına, kötü konuşan, huysuz ve dedikoducu bir eşe sahip olunacağına, her zaman şükrederek, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına, çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına, sevdiği kişileri kaybetmesinden ötürü çok zorluk çekeceğine, insanlardan bir süre uzak duracağına yorulur.

Rüyada suyun yukarı doğru bakması gördüyseniz:

  • Başka insanlar sizi olumsuz etkiliyor.

Rüyada suyun yukarı doğru bakması karşılaşılan kötü durumların yakın bir zaman içinde son ereceğine, içine düştüğü durumu düzeltmek için çok uğraş veren rüya sahibinin amacına ulaşacağına, kazancının ve mutluluğunun yerinde olup, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına inanılır.

Rüyada suyun yukarı doğru akması eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, para yerine geçen herhangi bir belgenin karşılığı olmadığına dair bir haber alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yukarı doğru çekilmek dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine, müjdeli haberler alacağına, mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yukarı doğru yürümek büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına ve iş ile ilgili olarak hayal ettiği herşeyin suya düşeceğine, maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına, bundan sonra istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yukarı doğru koşmak isteklerinin ve beklentilerinin yerine geleceğine, insanlarla olan uyumunun ve iyi geçiminin de artacağına işarettir.

Rüyada yukarı doğru çıkmak akrabaların vereceği destekler sayesinde mutlu olunacağına, birçok dedikoduya maruz kalacağına rivayet eder.

Rüyada yukarı doğru yüzmek çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine, sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına işarettir.

Rüyada yukarı doğru tırmanmak başının hiç dara düşmeyeceğine ve mutlu bir hayatı olacağına, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.