Rüyada tek bina görmek

Rüyada tek bina görmek variyet sahibi olacağına, helal ekmek yiyeceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, çok büyük bir hızla işlerinin düzeleceğine, olumlu şekilde ilerlemeyeceğine, başına kötü ve tatsız olaylar geleceğine, problemlerinin ve borçlarının da çoğalacağına, yapılan işte bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, çeşitli tartışmalar ve münakaşalar yapılacağına, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine işaret eder.

Rüyada tek bina gördüyseniz:

  • Uzlaşılması zor isteklerle gelen kişiler yorucu olabilir, elinizden geldiğince kayıtsız kalmaya çalışmalısınız.

Rüyada cam bina büyük bir işe girdiği sırada çalışmaların yarıda kalacağına, onlardan büyük hayır göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada dar bina görmek ulaşamadığı hiçbir arzusu olmayacağına, musibetlerin ve zararların gitgide artacağına alamet eder.

Rüyada bina diyanet geçim derdinin biteceğine ve kişinin sağlığını geri kazanacağına, nefsine yenileceğine tabir olunur.

Rüyada bina çatlaması sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına, büyük problemleri ortadan kaldırdıktan sonra çok rahat edeceğine ve mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada bir bina temizlemek yaşamına renk geleceğine ve kısmetinin çoğalacağına, zararlı bir işin ortasında kalınacağna, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine yorulur.

Rüyada bina kayması hiçbir eksiğinin olmayacağına ve lüks bir hayat geçireceğine, isabetli girişimlerde bulunacağına tabir olunur.

Rüyada bina boyanması yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine, önünün açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada yıkık bina rüya sahibinin güzel yarınlara olan inancının da gerçeğe dönüşeceğine, herkesin dikkatinin çekileceğine, üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments