Rüyada tek gözü kör

Rüyada tek gözü kör hayatın getirdiklerine karşı her zaman şükredip, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, kadir kıymet bilen rüya sahibinin temiz kalpli şekilde davranmasının karşılığında hep iyilik bulacağına, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, arzularına ve emellerine kavuşacağına, verilen sözlerin uğranacak bir kriz nedeniyle tutulamayacağına, güzel giden bir ilişkinin bozulacağına, haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine, kendisine yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına, sevilen arkadaşlar ile aranın açılacağına, yardıma muhtaç insanlar için kullanacağına, bunun da arkasından başka zorlukları getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tek gözü kör gördüyseniz:

  • Herkes söylediklerinizi doğru anlamayabilir.

Rüyada bir gözü yeşil bir gözü mavi görmek ilerleyen zamanlarda çok iyi işlere imza atılacağına, varolan borçların ödeneceğine, düşündüğü bir projeyi gerçekleştirmek konusunda büyük bir azim gösterdiği halde yardım eden kişiler tarafından yarı yolda bırakılacağına yorulur.

Rüyada bir gözü mavi bir gözü yeşil bebek görmek melanetli olayların arka arkaya geleceğine, başına gelecek bir kötülüğü fark ederek, ona göre davranacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir gözü yeşil bir gözü mavi bebek görmek uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine, yaptığı işten çıkarılacağına, zarar getirecek bir kişi ile yola çıkılacağına yorulur.

Rüyada bi gözü mavi bir gözü yeşil görmek kudretli kişiler arasına gireceğine ve hidayete ermeyi başaracağına, sorunların günden güne daha zor bir duruma geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir gözü mavi bir gözü yeşil görmek yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine ve yapılan işlerin sonunda helal para ve mal kazanılacağına, sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine işarettir.

Rüyada tek gözü kör zorluklar karşısında başını her daim dik tutmayı bileceğine, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir gözü görmek daha hızlı ve daha güvenli adımlar atılacağına, insanlara bol gülücük ve olumlu enerji dağıtacağına yorulmaktadır.

Rüyada gözü açamamak zorlukların aşılacağına, büyük bir ortaklığa girileceğine, hedeflerini gerçekleştireceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments