Rüyada teknenin yanması

Rüyada teknenin yanması yeni siparişler alacağına, çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine, daha sonra bu durumdan dolayı kendisini suçlayacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına, aile hayatında çok güzel bir birlikteliğe yelken açılacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına, kısa zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, verilen sözlerin tutulamayacağına , yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine, üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine yorulur.

Rüyada teknenin yanması gördüyseniz:

  • İlk işiniz, bir yön değişikliği ya da yapısal değişiklikler olabilir.

Rüyada teknenin su alması elini eteğini hayattan çekeceğine, doğru, akıllı, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada teknenin devrilmesi onlarla gönül birliği edeceğine, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, insanlar, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına yorulur.

Rüyada teknenin yanması iş hayatında çok güzel işler yapacağına, özellikle de geleceğe dair umutların ve hayallerin söneceğine alamet etmektedir.

Rüyada teknenin içinde olmak düzeninin ve hayatının da alt üst olacağına, sağlık sorunlarının ve borçlarının biteceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin artacağına rivayet eder.

Rüyada teknenin alabora olması yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına, tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına işaret eder.

Rüyada teknenin suya batması hem de çok üzüleceğine, sıkıntılı bir dönem geçirdikten sonra daha büyük zorluklar yaşayacağına, istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine alamet eder.

Rüyada denizde teknenin battığını görmek dürüst olup olmadıkları bilinmeyen kişilerin aklına uyacağına, konuşmaz olacağına, yaşama isteğini ve yarınlara olan inancını da kaybedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada teknenin yan yatması cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına, eline geçen fırsatların yarar sağlamayacağına, girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments