Rüyada tepsi görmek

Rüyada tepsi görmek yaptıklarından ötürü ceza almaları için elinden gelen herşeyi yapmaya hazır olduğuna ve artık herhangi bir şekilde bu kişilerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, isteklerinin yerine geleceğine, çok hayırlı kişiler ile çeşitli ortaklıklar kurup çok zengin olunacağına, maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına, moralin bozulacağına, plan ve projelerinin kendisi için hayır getireceğine, gönül ilişkilerine ağırlık verileceğine, yaşayacağı bazı olaylardan ötürü ailesi ile arasının açılacağına, zaman içinde istediği şeyleri gerçekleştirmek için çok büyük şeyler feda etmesi gerektiğine ve bulunduğu mevkiden bazı kişilerin yalanları yüzünden azledileceğine delalettir.

Rüyada tepsi gördüyseniz:

  • Alacağınız bir teklifi reddetmekte zorlanabilirsiniz.

Rüyada tepsi tepsi tatlı görmek ve yemek sorunlarının ardının arkasının kesilmeyeceğine, zararın gittikçe daha da artacağına, sorunların tamamen ortadan kalkacağına,sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine işarettir.

Rüyada tepsi tepsi hamur görmek kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine, huzurunu ve neşesini kaybedeceğine alamet eder.

Rüyada tepsi tepsi börek görmek kişinin mutsuz ve üzgün olacağına, zor durumda kalan bir arkadaşa yardım eli uzatılacağına delalet eder.

Rüyada tepsi tepsi baklava pişirmek dargınların da yeniden bir araya geleceğine, ele geçen fırsatlar sayesinde çok mutlu olayların gerçekleşeceğine inanılır.

Rüyada tepsi tepsi kurabiye görmek maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, işlerde istediği verimi ve bereketi yakalayamayacağına yorulur.

Rüyada tepsi tepsi altın görmek daha hızlı ve daha güvenli adımlar atılacağına, böylece kıt kanaat yaşamak zorunda olmaktan da kurtulacağına delalet eder.

Rüyada tepsi tepsi pilav görmek iş hayatında yaşadığı sorunlar işin destek istediği bir kişinin, yardımcı olmayacağına ve sorunların üstüste geleceğine, yapacağı çalışmalar sırasında etrafındaki insanlardan ihanet görebileceğine rivayet eder.

Rüyada tepsi tepsi yemek yapmak sorunların ve engellerin biteceğine, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.