Rüyada ünlü ile el sıkışmak

Rüyada ünlü ile el sıkışmak çalışma hayatını kurtarmak amacıyla istenmeyen yollara girileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına, hayatının zaferlerle dolacağına, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına, hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine, kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, yaşanan üzüntülerin telafi edilmesi için bir yakınından destek alacağına delalettir.

Rüyada ünlü ile el sıkışmak gördüyseniz:

  • Belli işleriniz, planlarınız, ilişkileriniz ya da iş birliklerinizle ilgili gizli şüphe ya da endişeler duyuyor olabilirsiniz.

Rüyada ünlü haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine, hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına rivayet eder.

Rüyada ünlü ile yüzmek uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına bundan sonra da bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine, ileride çok zengin biri olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ünlü ye sarılmak çok sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, şansın ve bahtının da açılacağına işarettir.

Rüyada eve ünlü gelmesi çalışmalarının kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, kafasını toplamasına yardımcı olacağına ve bu sayede de hayatıyla ilgili çok daha sağlıklı kararlar verebileceğine alamet eder.

Rüyada bir ünlü görmek koşulların her geçen gün düzeleceğine, başarılarının ardı arkasının kesilmeyeceğine, verdiği sözleri yerine getireceğine, kendi işine sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ünlü ile el sıkışmak hastalanacağına, üzüleceğine, girilen bazı işlerden zararlı çıkılacağına ve kazanılan başarıları kıskanan kişiler tarafından sıkıntıya sokulacağına rivayet eder rüyada felaketten kaçmak büyük üzüntüler yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada ünlü bir sanatçıyı aile içinde büyük sorunlar yaşayacağına, maddi ve manevi kayıp yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada ünlü ile tartışmak konforlu ve rahat hale geleceğine, içine düşeceği sıkıntı nedeni ile kafasının karışacağına ve rüyayı gören kişinin bir türlü ne yapmaya karar veremeyeceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments