Rüyada üzerinde siyah gelinlik görmek

Rüyada üzerinde siyah gelinlik görmek zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına, işle ve aile ile hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına, ancak durumundan kurtulmazsa kendisini çok bereketli ve güzel zamanlardan mahrum bırakacağına, eksik olan yanının tamamlayacağına ya da kendisini yetersiz gördüğü bir konuda geliştireceğine, onlarla iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra herşeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına, elinde kalan paranın yakın zaman içinde tükeneceğine, gelecek olan paranın ise işleri yürütmek için kullanılacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok hayırlı işler gerçekleştireceğine, alınacak tedbirlere rağmen uzun sürecek bir rekabete girileceğine delalettir.

Rüyada üzerinde siyah gelinlik gördüyseniz:

  • Yönlendirme veya baskı kurma arasında gidip gelirseniz, insanların baskıdan veya zorlamadan çok, zarif şekilde yönlendirilmekten hoşlandığını hatırlamalısınız.

Rüyada üzerinde siyah gelinlik görmek sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada gelinlik üzerinde siyah kuşak görmek eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada gelinlik üzerinde kan görmek doğru arkadaşlıklar, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına delalet etmektedir.

Rüyada üzerinde gelinlik görmek evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına, eğitim hayatında da ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada üzerinde beyaz gelinlik görmek sorunlarını kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına, tecrübe sahibi bir kişiden alınacak fikirler sayesinde yapılan hatalardan ders çıkarılacağına inanılır.

Rüyada kendi üzerinde gelinlik görmek sonra kendi işini kuracağına, hayatının kolaylaşacağına, maddi gücünün yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tabut üzerinde gelinlik görmek girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına, aksiliklerin baş göstereceğine delalet eder.

Rüyada mezarın üzerinde gelinlik görmek çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, yol alacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments