Rüyada üzüm suyu görmek

Rüyada üzüm suyu görmek endişe edilen durumların eş, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, canının sıkılacağına ve insanlara karşı utanç içinde olup kendini kötü hissedeceğine, iş ile ilgili biraz tökezlemeden sonra çok büyük başarılar kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayırlı bazı adımlar atacağına, sorunlu geçen bir dönemin sona ereceğine, yapılan hataların tekrarlanmayacağına, iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına, başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına, yaptığı hatalardan ders çıkarıp onları tekrar etmeyeceğine, çok büyük başarı kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada üzüm suyu gördüyseniz:

  • Harcamalarınızı kontrol altına almalısınız.

Rüyada üzüm suyu görmek maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine, elde bulunan imkânların artacağına, hedeflere ulaşılacağına, kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına, işlerin açılacağına, muradın gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada üzüm suyu kaynatmak elde avuçta bulunan üç beş kuruşun gereksiz ve boş bir işe yatırılacağına, borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah üzüm suyu görmek iş konusunda çevredeki kişilere önayak ve örnek olunacağına, çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine, geleneklere aykırı ve İslami hayattan uzak bir yaşama sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada üzüm suyu içmek canını ve malını garanti altına alacağına, sabırlı olmak ve allah’a yalvarmak dışında kişinin elinden bu süreç zarfında bir şey gelmeyeceğine alamet eder.

Rüyada üzüm suyu sıkıp içmek rahat bir hayat sağlayacağına, ancak bu kişinin yaptığı şeyden dolayı çok pişman olacağına inanılır.

Rüyada siyah üzüm suyu içmek en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının da hiç eksilmeyeceğine, huzursuzluk yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına alamet etmektedir.

Rüyada üzüm suyu almak evli ise yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çözümüne katkıda bulunacağına tabir olunur.

Rüyada üzüm suyu sıkmak yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, daha sonra kalbine göre birisini bulmak için bekleyişe geçeceğine delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.