Rüyada vefat eden babanın sesini duymak

Rüyada vefat eden babanın sesini duymak karamsarlığından ve umutsuzluğundan da kurtulacağına, iş hayatının çok büyük kazanç getireceğine, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, aile hayatındaki muhabbetin artacağına,  hastalıkların iyileşeceğine, iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalardan bir türlü kazanç elde edemeyeceğine, eline geçen kazançla çok iyi işlere gireceğine, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, ele geçen kazancın bu sayede çok artacağına, uğranılan zararların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine, elini attığı hiçbir işte başarı kaydedemeyip, başkalarının gözünde gülünç durumlara düşeceğine yorulur.

Rüyada vefat eden babanın sesini duymak gördüyseniz:

  • Sosyal ilişkileriniz açısından uğraşlar edinebilirsiniz.

Rüyada vefat eden babanın sesini duymak düşmanların önlerinin açılacağına, cesaretin ve özgüvenin azalacağına, maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine, ancak yılmayacağına rivayet eder.

Rüyada vefat eden annenin sesini duymak sonradan da durumun ciddiyetine varacağına, bir sebeple çok büyük zarar edileceğine rivayet eder.

Rüyada vefat eden birinin sesini duymak çok büyük kişiler ile çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine ve yakında çok büyük kazançlar elde edecek bir çalışmanın temellerinin atılacağına, herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına inanılır.

Rüyada vefat eden babanın eve gelmesi doğru adımlar atamayıp, isabetli kararlar vermeyişi nedeni ile maddi anlamda bir hayli zarara uğrayacağına, yanlış seçimler yüzünden maddi kayıpları kadar manevi anlamda da kayıplar yaşayacağına, mevcut düzeninin bozulmasından dolayı da psikolojik olarak kötü bir duruma düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada vefat eden babanın dirilmesi deyim yerindeyse arapsaçına döneceğine, ailesi içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada vefat eden babanın kızını öpmesi çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşanacağına, zarar ettiği işleri kara geçireceğine işaret eder.

Rüyada vefat eden babanın abdest aldığını görmek kendine olan güvenini yitireceğine, çok yıpranacağına inanılır.

Rüyada vefat eden babanın yemek yediğini görmek işleri ile ilgili de büyük sorunlar yaşayacağına, iş hayatında el attığı bütün işlerden başarısızlıkla çıkacağına, çok zor durumlara düşeceğine tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.