Rüyada vücuttan et kesilmesi

Rüyada vücuttan et kesilmesi şansının açılacağına ve artık daha rahat bir hayat süreceğine, işleri baltalamaya çalışan kişilere rağmen herkesin dikkatini çekecek çalışmalara imza atılacağına, borcunu ödeyeceğine ve bundan sonrası için birikim yapabilecek güce sahip olacağına, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, ağız tadını, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, bir süre sıkıntı çekeceğine ve bu dönemde sabırlı olmakta zorlanan rüya sahibinin sinirli, öfkeli hareketlerde bulunacağına, sağlığının, işlerinin ve düzeninin bozulacağına, iyi halinin kalmayacağına, kazancındaki ve evindeki bereketin eksileceğine, kolay yollardan rızık sahibi olacağına, geniş geniş yaşayacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada vücuttan et kesilmesi gördüyseniz:

  • Ortaya çıkan işaretler veya aldığınız sinyaller sizi çok fazla tatmin etmeyebilir.

Rüyada vücuttan kir dökülmesi askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine ve zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına, yeni projeler için kaynak elde edeceğine, zenginliğe sahip olacağına delalet eder.

Rüyada vücuttan et kesilmesi iyi giden hayatının bir anda bozulacağına, geçim sıkıntısının biteceğine, evinde nimetin ve verimin çoğalacağına işaret etmektedir.

Rüyada vücuttan kan alınması hayatı boyunca karşısına eşsiz fırsatlar çıkacağına, anne babayla tatsızlık yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada vücuttan ot çıkması hane içindeki huzurunun bozulacağına, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına ve böylece çok rahat edeceğine delalettir.

Rüyada vücuttan kıl dökülmesi cesaret ve inançla hareket edeceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine inanılır.

Rüyada vücuttan yağ çıkarmak yeni girişimlerde bulunacağına, aile hayatında çok sevdiği kişilerden birinin çok acı bir haberini alacağına tabir olunur.

Rüyada vücuttan tel çıkarmak geçiminin çok daha kolay hale geleceğine, eşler arasındaki sorunların çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada vücuttan kıl temizlemek işlerin yoluna gireceğine ve tatsızlıkların tecrübe sahibi kişiler sayesinde ortadan kalkacağına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına ve aile hayatında gün geçtikçe daha sıkıntılı günler geçirileceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments