Rüyada yağmurlu havada balık tutmak

Rüyada yağmurlu havada balık tutmak tabiri caizse bir yudum şifanın peşinden gideceğine, yapılan çalışmalar sayesinde çok daha düzgün bir insan olunabileceğine ve bu sayede rahatlıkla hayırlı şeyler yapılacağına, hesap yapmadan, kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına, karlı ortaklıklara gireceğine, kafasını rahatlatacağına, girilen işlerde şansın yüksek olacağına, elde edeceği iyi kariyer sayesinde herkes tarafından büyük saygınlık göreceğine ve işinin ehli biri olacağına, içinde bulunulan ve kişiyi sıkıntı veren olumsuzlukların ardından gelecek büyük mutlu haberlere, iyi insanlarla arkadaş olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada yağmurlu havada balık tutmak gördüyseniz:

  • Evinizi ya da gayrimenkul başlıklı konuları ilgilendiren olaylar sonuçlanabilir.

Rüyada yağmurlu havada balık tutmak üzerinde epey bir zamandan beri çalışılan bir işle ilgili olarak önemli bir adım atılacağına ve sorunların biteceğine, gireceği çok büyük bir ortaklıkta ihanet göreceğine delalettir.

Rüyada yağmurlu havada dua etmek yaşamının olumlu ve hayırlı şekilde ilerleme göstereceğine, yaşayacağı eğlenceli, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına, ev taşımaya alamet eder.

Rüyada yağmurlu bir havada yürümek elde ettiklerine rağmen ahiret hayatını da göz ardı etmeden yaşayacağına, hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada yağmurlu havada oturmak iyi işler yaparak ailesinin gözünde değerleneceğine, sonradan da haksız olduğunu göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada yağmurlu havada kedi görmek girilen tartışmaların sağduyulu olunması sayesinde çözüm bulacağına, hak etmedikleri şekilde ağır suçlamalarda bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yağmurlu havada arabayla gitmek çirkin iftiralara uğrayacağına, bundan sonra herşeyin yolunda gideceğine tabir olunur.

Rüyada yağmurlu havada şemsiye görmek kirli bir dere suyunda yüzmek ise kişinin yaşayacağı kötü olaylara ve duyacağı bazı laflar neticesinde sıkıntı içinde kalacağına, içine kapanacağına, elini eteğini her şeyden çekeceğine tabir olunur.

Rüyada yağmurlu havada gelinlik görmek evli bir bayan için de eşinden gördüğü ilgide azalma olacağına, aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.