Rüyada yavru kediye su içirmek

Rüyada yavru kediye su içirmek yeni insanlar ve yeni ülkeler görülüp gezileceğine, birçok yeni fikir edinileceğine ve sağlık konusunda bazı reçetelerle ülkeye dönüş yapılacağına, işindeki verimliliğinin artacağına, umutlarının çoğalacağına ve herşeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine, işlerinin gelişme göstereceğine, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına ve zarar edeceği bir duruma düşeceği bir sırada kendisini ihtar edecek bir kişi sayesinde durumunu düzelteceğine, kısmet kapılarının hiç kapanmayacağına, ağlayacağına, bunun da kendisi için daha içinden çıkılmaz halleri doğuracağına, çaresizliğinin büyüyeceğine, el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine delalettir.

Rüyada yavru kediye su içirmek gördüyseniz:

  • Hangi cinsiyetten olursanız olun.

Rüyada yavru kediye su içirmek elindekileri kaybedeceğine, maddi zarara uğrayacağına, sabır gösterdiği konularda emeline kavuşarak sonunda tüm isteklerine kavuşmuş, huzurlu bir insan olacağına yorulur.

Rüyada yavru kediye basmak ayrılmış olanların kavuşacağına, hasretliklerin bir araya geleceğine, sorunlu ve üzüntülü zamanlar geçirileceğine delalettir.

Rüyada yavru kediye tekme atmak mevkilerinin yüksek olacağına, üzüleceğine, umduğunu bulamayacağına işarettir.

Rüyada yavru kediye zarar vermek sonucun olumsuz olması halinde de suçun kendisinde kalacağına, yanlış düşüncelere saplanıp kalınacağına, varlık içinde yokluk çekileceğine işarettir.

Rüyada yavru kediye mama vermek aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına ve çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, sorunlu bir döneme gireceğine delalettir.

Rüyada yavru kediye su vermek istenen herşeye kavuşulacağına, inanç konusunda soru işaretlerinden kurtulacağına işarettir.

Rüyada yavru kediye peynir vermek çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, borçlarının kapanacağına ve yaşamının daha kolay hale geleceğine alamet eder.

Rüyada yavru kediye yardım etmek geleceği için faydalı adımlar atacağına, muradına ereceğine, başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments