Rüyada yeğenimin yaralandığını görmek

Rüyada yeğenimin yaralandığını görmek büyük bir zenginliğe ve hayırlı ve güzel şeylere kavuşulacağına, şans, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, çevresinin her geçen gün genişleyeceğine, yaptığı hataları kısa zaman içinde düzelteceğine, yakın bir akrabayla sevilen bir hobi üzerinden giderek bir iş kurulacağına, içinin ve kafasının rahatlayacağına, kendisini allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına ve kaderinin yüzüne güleceğine inanılır.

Rüyada yeğenimin yaralandığını gördüyseniz:

  • Sizi veya sevdiğiniz kişileri mutlu edecek şeyler aramak size çok şey kazandırabilir.

Rüyada yeğenimin yaralandığını görmek çok büyük başarılar elde edileceğine, yardıma muhtaç insanların yardım isteklerine cevap verileceğine ve çok hayır duaları alınacağına, büyük kazanç elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına alamet eder.

Rüyada yeğenimin büyüdüğünü görmek eşler arasında ayrılığa sebep olacak bir olay yaşanacağına, alınan kararların bir türlü istenen şekilde uygulanamayacağına ve azalan kazancın sonunda tamamen biteceğine, parasal ve ruhsal olarak çok mutlu ve huzurlu olacağına inanılır.

Rüyada yeğenimin kızını görmek çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına alamet eder.

Rüyada yeğenimin ağladığını görmek kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, kısmetinin artacağına, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeğenimin evlendiğini görmek hak yolundan uzaklaşacağına, böylece daha büyük adımlar atılacağına tabir olunur.

Rüyada yeğenimin öldüğünü görmek zinde kalacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine, rüya sahibinin kazancının artacağına, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada erkek yeğenimin evlendiğini görmek üzüntülerinin son bulacağına, maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeğenimin ölmesi büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, bu zarar yüzünden çok zor bir döneme gireceğine, iş yaşantısında hırslanacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments