Rüyada yeni masa almak

Rüyada yeni masa almak yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına, istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, yeni bir eve taşınacağına, bu ev sayesinde kendisini daha iyi hissedeceğine, maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel kazançlar elde etmesini sağlayacağına, büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına ancak bu işten de zarar görüleceğine, ortaya çıkan kötü durumlardan ötürü bazı olaylar yaşanacağına ve bu olaylardan çok etkilenileceğine, sıkıntılarının çok kısa süreli olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeni masa almak gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin bazı işleri halletme biçimlerini anlamaya çalışmanız yeni yetenekler edinmenizi veya kafanızı rahatlatmanızı sağlayabilir.

Rüyada yeni masa almak ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine ve geç de olsa çok huzurlu ve rahat bir hayata geçiş yapılacağına, işlerinde yenilikler yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada işyerinde yeni masa görmek ilim irfan öğreneceğine ve âlim kişilerden sayılacağına, oldukça büyük başarılara işarettir.

Rüyada yeni masa sandalye almak sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup aile hayatında daha rahat bir döneme gireceğine, kafasındaki her soruya cevap bulacağına işarettir.

Rüyada yeni masa görmek aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine, zor bir durumun üstesinden gelmeye işaret etmektedir.

Rüyada yeni masa satın almak her zaman çok mutlu olacağına, büyük sorunlarla karşılaşacağına, kendisini büyük sıkıntıların beklediğine, çok zarar edeceği bazı olaylar yaşayacağına, ailesi ile büyük tartışmalar yaşayacağına, ruhsal olarak hastalık yaşayacağına ve günden güne daha kötüleşeceğine rivayet eder.

Rüyada yeni masa zorlukların biteceğine, zararların telafi edileceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına, çok zor durumlar ile karşı karşıya kalacağına inanılır.

Rüyada yeni bir masa almak büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, şansının ve kısmetinin açık olacağına, başarılarının takdir edileceğine delalettir.

Rüyada yeni masa hediye almak maddi olarak iyi giden bir işin bir anda kesintiye uğrayacağına, sorunların artacağına, kardeşlerle yaşanacak bir tartışma yüzünden üzüntü duyulacağına, ruhsal olarak kötü bir duruma düşüleceğine, kazancın her kuruşunun helal olduğuna ve kısmet geleceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments