Rüyada yeşil bitki dikmek

Rüyada yeşil bitki dikmek deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine ve allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına, kazancında da artış meydana geleceğine, iyi niyetinden uzaklaşacağına, belalı, art niyetli, haris, kıskanç ve dedikoducu insanlara uyacağına ve güzel huylarını da terk edeceğine, hiçbir önemli sorunun olmayacağına, illet hastalıklara tutulmayacağına, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, iş hayatında çok büyük bir prestij kazanılacağına, içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine ve anne baba duaları alınması ile mutlu olunacağına, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, ağız tadının yerinde kalacağına işaret eder.

Rüyada yeşil bitki dikmek gördüyseniz:

  • Bitirilmesi önemli şeylere öncelik tanımalı, pişman olacağınız ya da geri döndürülmesi zor durumlardan kaçınmalısınız.

Rüyada yeşil bitki dikmek muradına ereceğine ve yaşamak istediği hayatı bulacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine delalet eder.

Rüyada yeşil bitki yetiştirmek mal ve mülk sahibi olmaya, bir sebeple sağlık durumunun bozulacağına alamet eder.

Rüyada yeşil dikenli bitki görmek girilen her işte aynı açmazla karşılaşılacağına, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine ve başarılı olacağına işaret eder.

Rüyada yeşil bitki hediye almak rüya sahibinin başarısız olması nedeni ile kazancının eksileceğine, elinin darlık içinde kalacağına, hakkında çıkarılacak dedikodu yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, yapacağı hatalar yüzünden canının sıkılacağına tabir olunur.

Rüyada tarlada yeşil bitki görmek ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına, çok huzurlu ve güzel bir yuvaya sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeşil bitki örtüsü görmek bekarsa çocuk sahibi olmasında bazı aksilikler yaşayacağını ve aşılama ya da tüp bebek gibi yöntemlerle ilerde bebek sahibi olabileceğine, yeni iş teklifleri alacağına, gitmediği yerlere gideceğine tabir olunur.

Rüyada yeşil yapraklı bitki yemek yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, gayrimenkul işine girileceğine ve uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, ailede rızık yokluğuna düşeceğine, çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına işarettir.

Rüyada toprağa yeşil bitki dikmek çok büyük bir mutluluğa erileceğine, işlerinin daha da iyi olacağına ve ticaretinin de büyüyeceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments