Rüyada yeşil giysili birini görmek

Rüyada yeşil giysili birini görmek sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine, elinden bir şey gelmediği halde kendisini suçlayacağına, aldığı haber yüzünden çok kötü günler geçireceğine, dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine, kısa bir zaman daha geçtikten sonra işlerinin kendiliğinden yoluna gireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve maddi sıkıntılarının son bulacağına, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına, ona imkânları el verdiği oranda destek sağlayacağına, bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, önemli bir iş için kişinin sonucunu üç vakitte alacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil giysili birini gördüyseniz:

  • Yaratıcılık gerektiren işlerinizde veya özel ilişkilerinizde işler yavaş akmaya başlıyor.

Rüyada yeşil giysili birini görmek uğursuzlukların yakasından düşmeyeceğine, sağlığının da bozulacağına, kurulan hayallerin bir bir yıkılacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz giysili birini görmek makam ve söz sahibi olacağına, bunun için çok büyük ve çok doğru bir karar vermesi gerektiğine, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, ancak yanlış bir karar alırsa çok bir duruma düşeceğine işarettir.

Rüyada birini beyaz giysili görmek yardım edeceğine, edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına delalet etmektedir.

Rüyada beyaz giysili birini görmek diyanet doğru kararların alınacağına, istenmeyen ve maddi manevi büyük zararlara yol açan bir işe kalkışacağına delalettir.

Rüyada yeşil giysili adam görmek her geçen gün daha da iyileşerek umutlanacağına, moral veren yakınları sayesinde kısa süre sonra tamamen ayağa kalkıp, işlerin başına geçeceğine, işleri ile ilgili de büyük sorunlar yaşayacağına inanılır.

Rüyada yeşil giysili asker görmek yaşamının daha güzel hale geleceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına, sevilen kişilerle araya kara kedi gireceğine, bazı sağlık sorunları yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mavi giysili birini görmek sorunlarından kurtulup borçlarını bitireceğine ve çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, hayatının önceki yıllarının aksine daha inançlı biri olacağına, hak yolundan sapmadan ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada siyah giysili birini görmek rahat bir hayata adım atılacağına, maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine ve iş hayatında kazandığı deneyimleri etrafındaki insanlara aktaracağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments