Rüyada yeşil karavan görmek

Rüyada yeşil karavan görmek tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine, sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, çevresindeki herkese yardımcı olacağına, yaptığı işten bir türlü kazanç elde edemeyeceğine, hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına, hayatın düzene gireceğine ve disipline oturacağına, sorumluluk alacağına, parasal olarak çok iyi bir döneme girileceğine, fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine delalettir.

Rüyada yeşil karavan gördüyseniz:

  • Başkalarının yaptığı ya da düşündüğü şeyleri değiştirmeye çalışmak zamanınızı alabilir.

Rüyada yeşil karavan görmek elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına, maddi ve manevi olarak elinden gelen herşeyi yerine getireceğine ve akrabasının sırtından çok büyük bir yük alacağına işaret etmektedir.

Rüyada karavan temizlemek onu dinleyeceğine, kendisine yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına, kolay yollardan kazanacağına işarettir.

Rüyada karavan binmek rüyayı gören kişinin kendi evinin içerlerinde muz olduğunu görmesi ise erkek çocuğa sahip olacağına, borçlarının azalacağına, yükünün hafifleyeceğine tabir olunur.

Rüyada karavan görmek diyadinnet çok zor zamanlar geçirdiği dönemlerde eline geçen fırsatlar sayesinde sorunlardan kurtulacağına, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah karavan görmek başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına, kişinin başarılarının artacağına alamet eder.

Rüyada kahverengi karavan görmek zenginliğinin tükenmeyeceğine, eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına delalet etmektedir.

Rüyada pembe karavan görmek işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına, borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına işarettir.

Rüyada karavan makbul olan yollardan ayrılmayacağına, insanlardan uzak bir yerde içinde bulunduğu hayat ve yapmak istediği şeyler hakkında uzun uzun düşüneceğine tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments