Rüyada yeşil portakal soymak

Rüyada yeşil portakal soymak sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden kurtulacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, ters giden bir durumla karşılaşılacağına, uzun zamandan beri süren işsizliğin sona ereceğine, kişinin uzun süre etkisinde kalacağı ve kafasından atamayacağı durumlarla karşı karşıya kalacağına, kazanç ve kar getireceğine, kalkınacağına, yardım etmenin bir yaşam biçimi olacağına, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeşil portakal soymak gördüyseniz:

  • Yasalarla da başınız derde girebilir.

Rüyada yeşil portakal soymak darda kalmışların ferahlığa çıkacağına, maddi açıdan büyük zarara uğrayacağına işarettir.

Rüyada yeşil portakal ağacı görmek kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına, kişinin gönlünün ferahlayacağına işaret eder.

Rüyada yeşil portakal toplamak olmadık bir sebepten ötürü babayla ters düşüleceğine, işyerinin kapanma tehlikesi yaşanacağına, maddi gücünün yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada yeşil portakal görmek hasta ve mutsuz olmasına neden olacağına, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada ağaçta yeşil portakal görmek çevresi tarafından güvenilen biri olarak anılacağına, kabuslarla dolu geceler geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada portakal ağacından portakal yemek ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, aile büyüklerinin vereceği desteğe rağmen sorunların bir türlü azalmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada portakal ağacından portakal çalmak hayaline kavuşacağına ve muradına ereceğine, hayırlı bir kısmet çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada portakal ağacından portakal koparıp yemek hayat içerisinde çok mutlu olunacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.